یکی از اهدافی که صرافی ارز دیجیتال آبان‌تتر دنبال می‌کند، عبارت از این است که امکان معامله ارزهای دیجیتال متنوع و ارزشمند را برای کاربران خود فراهم کند. در این راستا، 5 ارز جدید به لیست این صرافی اضافه شده‌اند که همگی در بین 100 ارز برتر بازار ارزهای دیجیتال هستند.

این ارزها همگی ارزهایی محبوب‌اند و هر یک، با توجه به اهدافی که دنبال می‌کنند، تیم توسعه‌دهنده، فناوری‌های به کار رفته و ارزش بازارشان، جایگاهی خاص در بین کاربران و مخاطبان حوزه کریپتوکارنسی به دست آورده‌اند.

در ادامه، به معرفی این 5 ارز برتر بازار جهانی که به لیست صرافی آبان‌تتر افزوده شده‌اند خواهیم پرداخت؛

#28 ارز دیجیتال کرونوس CRO

ارز دیجیتال کرونوس (Cronos) پیش از این با نام کریپتو دات کام (Crypto.com) شناخته می‌شد. این ارز دیجیتال کاربردهای بسیار متنوعی دارد؛ یکی از مهم‌ترین آنها این است که CRO به عنوان وسیله پرداخت در بلاک چین کرونوس به کار می‌رود.

CRO رتبه 28 را در بازار ارزهای دیجیتال به خود اختصاص داده است. این ارز دیجیتال پرطرف‌دار بالاترین قیمت خود را که معادل 0.96 دلار بوده است را در تاریخ 24 نوامبر 2021 تجربه کرده است. پایین ترین قیمت این ارز نیز تا کنون معادل 0.01 دلار بوده است. قیمت CRO در حال حاضر نیز در حدود 0.05 دلار است.

#30 ارز دیجیتال ایپ کوین APE

بعد از اینکه مجموعه NFTهای Boerd Ape Yatch Club  یا همان میمون‌های کسل محبوبیت یافت، نوبت به ساخت ارز دیجیتال این پروژه رسید. Apecoin یک توکن با استاندارد ERC20 است. توکن‌های ایپ کوین، برخلاف مجموعه NFTها، توکن‌هایی مثلی با ارزش یکسان هستند.

ارز دیجیتال ایپ کوین در حال حاضر، رتبه 30 بازار را به خود اختصاص داده است. تا کنون 1.000.000.000 واحد از این توکن که برابر با حداکثر عرضه آن است، به بازار عرضه شده. این ارز با قیمتی در حدود 3.64 دلار، معامله می‌شود.

#42 ارز دیجیتال هوبی توکن HT

ارز دیجیتال هوبی توکن که با علامت اختصاری HT نشان داده می‌شود، یک توکن مبتنی بر شبکه اتریوم است که توسط صرافی هوبی (Houbi) عرضه شده است. مخاطبان این صرافی می‌توانند با استفاده از این توکن بومی، از تخفیف کارمزد در صرافی هوبی بهره‌مند شوند.

ارز دیجیتال HT در رتبه 42 بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است و با قیمتی در حدود 5.12 دلار معامله می‌شود. حداکثر عرضه این توکن، 500.000.000 واحد است که تمام آن عرضه شده و در حدود 30 درصد آن نیز، در گردش است.

#67 ارز دیجیتال آپتوس APT

آپتوس (Aptos) یک شبکه بلاک چین لایه اول است که توسط کارمندان سابق شرکت فیسبوک و با هدف گسترش مقیاس‌پذیری بلاک چین و توسعه وب 3 راه اندازی شده است. 

توکن این پروژه، APT، رتبه 67 بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است. بالاترین قیمتی که این ارز تجربه کرده است، معادل 10.25 دلار و پایین ترین قیمت آن، 3.60 دلار بوده است. قیمت این ارز در حال حاضر معادل 3.73 دلار است. 

در حال حاضر، یک میلیارد واحد از این ارز دیجیتال عرضه شده است و حداکثر عرضه آن مشخص نیست. به علاوه، 120.000.000 واحد از ارز دیجیتال APT در حال حاضر، در گردش است.

#87 ارز دیجیتال لیدو LDO

پروژه لیدو دائو در واقع یک پلتفرم کاملا غیرمتمرکز استیکینگ برای  اتریوم 2.0 است که با هدف حل مشکلات اتریوم 2.0 روی کار آمده است. توکن اصلی این پروژه، LDO است که ایجاد یک سرویس Liquid Staking را تسهیل می‌کند و به دارندگان آن اجازه می‌دهد با استفاده از آن و شرکت در حاکمیت پروژه، تمرکززدایی آن را حفظ کنند.

این ارز دیجیتال، رتبه 87 بازار را به خود اختصاص داده است. بالاترین قیمت آن تاکنون معادل 11.00 دلار و پایین‌ترین قیمت آن، معادل 0.4 دلار بوده است. در حال حاضر، قیمت این ارز دیجیتال در حدود 1 دلار است.

در حال حاضر، کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت صرافی آبان‌تتر، پس از تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت در کمتر از 30 دقیقه، به خرید و فروش این ارزهای دیجیتال محبوب که به تازگی به لیست این صرافی اضافه شده‌اند بپردازند.

به علاوه، تیم پشتیبانی 24 ساعته وب سایت همراه شما خواهد بود تا هرگونه مشکل احتمالی را در کمترین زمان ممکن برطرف سازد.

دسته بندی شده در: