یکی از اهداف تیم صرافی آبان‌تتر، برطرف کردن نیاز کاربران خود به بهترین نحو است. در این راستا، با رصد کردن بازخورد مخاطبانمان، هر هفته، 7 ارز جدید موردنیاز و توجه کاربران گرامی را به لیست خود اضافه می‌کنیم.

این هفته نیز ارزهای چیا (XCH)، آستر (ASTR)، آمپ (AMP)، کسپا (KAS)، گلکسی (GAL)، استار اطلس (ATLAS) و واکن (WLKN) به لیست آبان‌تتر اضافه شده‌اند و کاربران محترم می‌توانند با مراجعه به سایت صرافی آبان‌تتر، بدون محدودیت به خرید و فروش ارزهای موردنظر خود بپردازند.

1. ارز دیجیتال چیا (XCH)

ارز دیجیتال Chia که با علامت اختصاری XCH شناخته می‌شود، در رتبه 115 بازار جهانی رمزارزها قرار گرفته و قیمتی در حدود 41.69 دلار دارد. البته این ارز دیجیتال، در یک سال اخیر، قیمت 67.36 دلار را نیز تجربه کرده است.

چیا در واقع یک شبکه بلاک چین است که هدف خود را، حل چالش‌های بلاک چین‌های معمولی تعریف می‌کند. حداکثر میزان عرضه توکن بومی شبکه چیا، یعنی XCH، از طرف تیم توسعه‌دهنده آن تعیین نشده است. اما تاکنون، بیش از 28 میلیون واحد از این توکن به بازار ارزهای دیجیتال عرضه شده است که بیش از 7 میلیون از آنها در گردش هستند.

2. ارز دیجیتال آستر (ASTR)

ارز دیجیتال Astar در حال حاضر رتبه 129 بازار جهانی را به خود اختصاص داده و قیمتی در حدود 0.06 دلار دارد. در یک سال گذشته، بالاترین قیمتی که توکن ASTR تجربه کرده، معادل 0.16 دلار بوده است.

شبکه آستر، یک فراهم کننده زیرساخت برای ساخت dApps و قراردادهای هوشمند است که به کاربران خود امکانات متنوع و جالب توجهی عرضه می‌کند. در حال حاضر 7 میلیارد واحد از توکن ASTR به بازار ارزهای دیجیتال عرضه شده است که از این مقدار، در حدود 4.5 میلیارد واحد توکن در گردش است. 

3. ارز دیجیتال آمپ (AMP)

ارز دیجیتال Amp در حال حاضر در مرتبه 186 بازار ارزهای جهانی قرار گرفته است. پلتفرم AMP با استفاده از ویژگی قراردادهای هوشمند که برای وثیقه ساخته شده‌اند، ریسک کاربران را غیرمتمرکز می‌کند. 

قیمت این ارز دیجیتال در حال حاضر معادل 0.003 دلار است؛ این رقم با بالاترین قیمتی که توکن AMP در یک سال اخیر تجربه کرده است، یعنی 0.023 دلار، فاصله قابل توجهی دارد.

حداکثر عرضه ارز دیجیتال آمپ (AMP) در حدود 100 میلیارد واحد است که تمام آن به بازار عرضه شده است و کمتر از نیمی از آن توکن‌ها، در گردش هستند.

4. ارز دیجیتال کسپا (KAS)

ارز دیجیتال Kaspa که با علامت تجاری KAS شناخته می‌شود، در حال حاضر رتبه 213 بازار ارزهای جهانی را به خود اختصاص داده است. کسپا در واقع به عنوان سریع‌ترین بلاک چین با الگوی اثبات کار شناخته می‌شود. 

توکن KAS در حال حاضر قیمتی در حدود 0.025 دلار دارد. بالاترین قیمتی که این ارز دیجیتال در یک سال اخیر تجربه کرده، معادل 0.042 دلار بوده است. در حال حاضر بیش از 18 میلیون واحد توکن KAS به بازار عرضه شده است و حداکثر میزان عرضه آن نیز برابر با 28.7 میلیون واحد خواهد بود.

5. ارز دیجیتال گلکسی (GAL)

ارز دیجیتال Galxe که با علامت اختصاری GAL شناخته میشود، رتبه 258 بازار جهانی رمزارز را به خود اختصاص داده است و در حال حاضر، قیمتی در حدود 1.64 دلار دارد. البته این ارز در یک سال اخیر، قیمتی معادل 18.26 دلار را نیز تجربه کرده است.

گلکسی در واقع یک پلتفرم برای ساخت کامیونیتی Web3 است و از زمان آغاز به کار خود تاکنون توانسته به افزایش رشد شبکه‌هایی مانند Optimism، Polygon و Arbitrum کمک کند. حداکثر میزان عرضه توکن بومی این پلتفرم، یعنی GAL، برابر با 200 میلیون واحد است که تاکنون تمام آن به بازار عرضه شده و در حدود 65 میلیون واحد از آن در گردش است.

6. ارز دیجیتال استار اطلس (ATLAS)

ارز دیجیتال استار اطلس، جایگاه 539 بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و در حال حاضر قیمتی در حدود 0.0028 دلار دارد. بالاترین قیمتی که توکن ATLAS در یک سال اخیر تجربه کرده، برابر با 0.022 دلار بوده است. 

Star Atlas یک بازی ساخته شده بر بستر بلاک چین سولانا است. این بازی یک جهان متاورسی در آینده دور، در حدود سال 2620 را ترسیم می‌کند. توکن بومی این بازی با علامت تجاری ATLAS نشان داده می‌شود و حداکثر میزان عرضه آن برابر با 36 میلیارد واحد است که تمام آن عرضه شده. اما تنها در حدود 10 میلیارد واحد از آن در گردش است.

7. ارز دیجیتال واکن (WLKN)

ارز دیجیتال Walken در حال حاضر رتبه 661 بازار ارزهای جهانی را به خود اختصاص داده است و قیمتی در حدود 0.039 دلار دارد. بالاترین قیمتی که این ارز دیجیتال در یک سال اخیر تجربه کرده، برابر با 0.16 دلار بوده است. 

مهمترین کاربرد توکن واکن در بازی Walken است. حداکثر میزان عرضه توکن WLKN برابر با 2 میلیارد واحد است که تمام آن به بازار عرضه شده است و در حدود 500 میلیون واحد از آن نیز، در گردش است.

خرید و فروش در آبان‌تتر

با رصد نیازمندی‌های بیش از 800هزار کاربر فعال در آبان‌تتر، هر هفته، 7 ارز جدید را به لیست ارزهای خود اضافه می‌کنیم. در این راستا، مخاطبان محترم می‌توانند با مراجعه به سایت صرافی آبان‌تتر، با تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت خود در کمتر از 30 دقیقه، به خرید و فروش بدون محدودیت دارایی‌های دیجیتال مدنظر خود بپردازند. لازم به ذکر است که تیم پشتیبانی آبان‌تتر نیز به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته، پاسخگوی سوالات و چالش‌های احتمالی همراهان عزیز خواهد بود.

دسته بندی شده در: