این هفته، هشت ارز پرطرف‌دار به لیست آبان‌تتر اضافه شدند. ارزهای فلیر (FLR)، کانوکس فایننس (CVX)، کسپر (CSPR)، اس.اس.وی نتورک (SSV)، ترش هولد (T)، وو نتورک (WOO)، اسموسیس (OSMO) و  اسپیس آی دی (ID)، ارزهایی هستند که به تازگی در آبان‌تتر لیست شده‌اند و کاربران محترم از این لحظه می‌توانند به معامله آنها بر بستر این صرافی بپردازند. در ادامه به معرفی مختصر هر یک از این ارزهای دیجیتال پرطرف‌دار خواهیم پرداخت.

  • ارز دیجیتال فلیر (FLR)

این ارز دیجیتال رتبه 93 بازار جهانی را به خود اختصاص داده است و قیمت آن، در حدود 0.03 دلار است. بالاترین قیمتی که ارز دیجیتال فلیر (FLR) تاکنون تجربه کرده است معادل 0.07 دلار و در تاریخ 10 ژانویه 2023 بوده است. بیش از 100 میلیارد واحد توکن FLR تاکنون عرضه شده است و از حداکثر میزان عرضه آن نیز اطلاعی در دست نیست.

  • ارز دیجیتال کانوکس فایننس (CVX)

این ارز دیجیتال در  مرتبه 96 بازار جهانی ارزهای دیجیتال قرار گرفته است و قیمتی در حدود 5.57 دلار دارد. به نقل از وبسایت معتبر کوین مارکت کپ می‌دانیم که این ارز دیجیتال از حجم بازار بالایی برخوردار است و طرف‌داران بسیاری دارد. در حال حاضر بیش از 97 میلیون واحد از ارز دیجیتال کانوکس فایننس به بازار عرضه شده است و حداکثر میزان عرضه آن برابر با 100 میلیون واحد خواهد بود.

  • ارز دیجیتال کسپر (CSPR)

کسپر که با علامت تجاری CSPR نشان داده می‌شود در حال حاضر رتبه 91 بازار جهانی ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و قیمت آن در حدود 0.04 دلار است. این ارز دیجیتال در تاریخِ خود، قیمت 1.36 دلار را نیز تجربه کرده است. تعداد توکن‌های قابل عرضه ارز دیجیتال کسپر CSPR نامحدود است و در حال حاضر نیز بیش از 11 میلیارد واحد از آن به بازار عرضه شده است.

  • ارز دیجیتال اس.اس.وی نتورک (SSV)

ارز دیجیتال اس.اس.وی نتورک در حال حاضر در رتبه 106 بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. این توکن محبوب در حال حاضر قیمتی در حدود 35.59 دلار دارد اما بالاترین قیمت خود را که معادل 49.51 دلار بوده را در تاریخ 27 فوریه 2023 تجربه کرده است. تاکنون 11 میلیون واحد توکن SSV به بازار عرضه شده است و عرضه کل آن نیز بدون محدودیت خواهد بود.

  • ارز دیجیتال ترش هولد (T)

ترش هولد که با علامت تجاری T در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود، در حال حاضر رتبه 119 این بازار را به خود اختصاص داده است و قیمت آن در حدود 0.03 دلار است. ارز دیجیتال ترش هولد بالاترین قیمت خود را که معادل 0.22 دلار بوده است را در تاریخ 2 مارچ 2022 تجربه کرده است. عرضه نهایی توکن‌های این ارز دیجیتال محدود و معادل 10 میلیارد واحد خواهد بود.

  •  ارز دیجیتال وو نتورک (WOO)

ارز دیجیتال وو نتورک که جایگاه 103 بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است در حال حاضر قیمتی معادل 0.22 دلار دارد. بالاترین قیمتی که این ارز تاکنون تجربه کرده است مربوط به تاریخ 16 نوامبر 2021 و معادل 2.4 دلار بوده است. در حال حاضر بیش از 2 میلیارد واحد توکن WOO به بازار عرضه شده است و از حداکثر عرضه آن نیز اطلاعی در دست نیست. 

  • ارز دیجیتال اسموسیس (OSMO)

این ارز دیجیتال پرطرف‌دار در حال حاضر در رتبه 101 بازار ارزهای جهانی قرار گرفته است و قیمتی در حدود 0.7 دلار دارد، قیمتی که با بالاترین قیمت این ارز دیجیتال (11.21 دلار) در تاریخ 4 مارچ 2022 فاصله بسیاری دارد. با این وجود، OSMO از حجم معاملات بالایی برخوردار است و در حال حاضر بیش از 325 میلیون واحد از آن به بازار عرضه شده است. حداکثر عرضه توکن‌های ارز دیجیتال OSMO معادل 1 میلیارد واحد خواهد بود.

  • ارز دیجیتال اسپیس آی دی (ID)

ارز دیجیتال SPACE ID که به صورت اختصاری با نام ID شناخته می‌شود، رتبه 196 بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و قیمتی در حدود 0.4 دلار دارد. ID بالاترین قیمت خود را که معادل 0.6 دلار بوده را در تاریخ 22 مارچ 2023 تجربه کرده است. حداکثر میزان عرضه این توکن 2 میلیارد واحد است که تمام آن به بازار عرضه شده است.

خرید و فروش در آبان‌تتر

همواره یکی از اهداف اصلی آبان‌تتر، رفع نیاز کاربران ایرانی بوده است؛ از این رو، تیم این صرافی دائما در تلاش است ارزهای دیجیتال موردنیاز و علاقه کاربران را به لیست خود اضافه کند. 

برای خرید و فروش این 8 ارز دیجیتال جدید و بیش از 300 ارز دیجیتال متنوع دیگر، کاربران محترم می‌توانند با مراجعه به سایت صرافی آبان‌تتر و تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت خود در کمتر از 30 دقیقه به معامله سریع و ایمن ارزهای دیجیتال مورد نظر خود بپردازند.

دسته بندی شده در: