به گزارش روابط عمومی آبان‌تتر، ارز دیجیتال دوج ایلان مارس (Dogelon Mars)، روز سه‌شنبه، 20 دی ماه 1401 در صرافی ارز دیجیتال آبان‌تتر ليست شده است.

توكن دوج ايلان مارس که با نام اختصاری ELON شناخته می‌شود، یک توکن با استاندارد ERC-20 است که بر بستر بلاک چین اتریوم ساخته شده است و از الگوریتم اجماع اثبات سهام (PoS) استفاده می‌کند. توکن ELON بر روی شبکه پالیگان هم در دسترس است.

نام دوج ایلان مارس (Dogelon Mars)

میم کوین دوج ایلان مارس نام خود را از سه عنصر مختلف گرفته است؛ 

  • دوج کوین، شیبا اینو و فلوکی اینو، همگی از دسته میم کوین‌هایی هستند که در لوگوهای خود از تصاویر سگ‌ها استفاده کرده‌اند. توکن ELON نیز با نام کامل Dogelon Mars، به گونه‌ای به این دسته از میم کوین‌های معروف و محبوب مرتبط است.
  • ایلان ماسک؛ توکن ELON در نام خود اشاره جالبی نیز به ایلان ماسک، معروف‌ترین حامی دوج کوین دارد.
  • مارس؛ اشاره به مارس یا همان مریخ در نام این میم کوین، حاکی از این پیش‌بینی است که توکن ELON یک حرکت عظیم رو به بالا را تجربه خواهد کرد.

ماجراجویی دوج ایلان مارس (Dogelon Mars)

یکی از وجوه تمایز دوج ایلان مارس از دیگر میم کوین‌های محبوب، داستان پشت این پروژه است که در قالب داستان‌های کمیک در سایت این پروژه منتشر می‌شوند. یکی از این داستان‌ها، رسالت دوج ایلان مارس یا همان توکن ELON را اینگونه تعریف می‌کند؛ “دوج ایلان مارس، بزرگ‌ترین اسرار کهکشان را کاوش می‌کند و با کمک دوستانی که در طول سفرهایش در میان ستاره‌ها پیدا کرده است، به دنبال استعمار مجدد سیاره‌ای است که زمانی آن را خانه می‌نامید.”

دوج ایلان مارس (ELON) در آبان‌تتر

یکی از اهداف آبان‌تتر همواره این بوده است که ارزهای متنوع و موردنظر کاربران را، پس از بررسی‌های دقیق در رابطه با اعتبار آن پروژه و ارز دیجیتال‌اش، در لیست خود قرار دهد.

در این راستا، ارز دیجیتال بیبی دوج به دلیل ریسک بالا در جابه‌جایی از لیست این صرافی حذف شده؛ در مقابل، دوج ایلان مارس (ELON) که رتبه 135 بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است، برای آن دسته از کاربران محترم آبان‌تتر که به بیبی دوج و میم‌کوین‌ها علاقمند هستند، به لیست این صرافی اضافه شده است.

به این منظور، روز سه‌شنبه، 20 دی 1401، توکن ELON در کنار بیش از 300 ارز دیجیتال دیگر در صرافی آبان‌تتر لیست شده است و هم اکنون، واریز و برداشت آن بر روی شبکه ERC-20 فعال است. کاربران محترم می‌توانند برای خرید و فروش ELON به سایت صرافی مراجعه کنند و پس از تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت، تراکنش‌های خود را به انجام رسانند.

دسته بندی شده در: