آبان‌تتر هر هفته، 7 ارز جدید لیست می‌کند؛ این هفته نیز ارزهای پرطرف‌دار کور (CORE)، ارگو (ERG)، دائو میکر (DAO)، مون بیم (GLMR)، سیمبل (XYM)، لیکوئیتی (LQTY) و آلکمی پی (ACH) در آبان‌تتر لیست شده‌اند و کاربران محترم از این لحظه می‌توانند به معامله آنها بر بستر این صرافی بپردازند. در ادامه به معرفی مختصر هر یک از این ارزهای دیجیتال پرطرف‌دار خواهیم پرداخت.

  • ارز دیجیتال کور (CORE)

پروژه ارز دیجیتال Core، ماموریت خود را ساختن یک جامعه قوی در web3 تعریف می‌کند. توکن بومی این پروژه که با علامت اختصاری CORE شناخته می‌شود، در رتبه 179 بازار جهانی ارزهای دیجیتال قرار گرفته است و در حال حاضر قیمتی در حدود 1.57 دلار دارد. بالاترین قیمتی که این توکن در یک سال اخیر تجربه کرده، معادل 6.47 دلار بوده است.

حداکثر میزان عرضه این توکن برابر با 2.1 میلیارد واحد است که تمام آن به بازار عرضه شده اما تنها در حدود 100 میلیون واحد از آن در گردش است.

  • ارز دیجیتال ارگو (ERG)

پروژه ارز دیجیتال Ergo در واقع یک پلتفرم در حوزه دیفای است. توکن بومی این پروژه که با علامت اختصاری ERGO شناخته می‌شود، قیمتی در حدود 1.67 دلار دارد و رتبه 277 بازار جهانی رمزارز را به خود اختصاص داده است.

بالاترین قیمتی که این ارز دیجیتال در یک سال اخیر تجربه کرده، معادل 5.2 دلار بوده است.

حداکثر میزان عرضه ارز دیجیتال ERG در حدود 100 میلیون واحد خواهد بود که در حال حاضر در حدود 60 میلیون واحد از آن به بازار عرضه شده و در گردش است.

  • ارز دیجیتال دائو میکر (DAO)

پروژه ارز دیجیتال DAO Maker بر توسعه راهکارهای مالی دیجیتال متمرکز است. توکن بومی این پروژه که رتبه 154 بازار جهانی رمزارز را به خود اختصاص داده است، در حال حاضر قیمتی در حدود 1.47 دلار دارد.

بالاترین قیمتی که این ارز دیجیتال در یک سال اخیر تجربه کرده، معادل 3.66 دلار بوده است. حداکثر میزان عرضه توکن DAO معادل 312 میلیون واحد خواهد بود که در حال حاضر، در حدود 280 میلیون واحد از آن به بازار ارزهای دیجیتال عرضه شده. نیمی از این توکن‌ها، در گردش هستند.

  • ارز دیجیتال مون بیم (GLMR)

پروژه ارز دیجیتال مون بیم (Moonbeam) یک اکوسیسم کاملا سازگار با اتریوم در پولکادات است. ارز دیجیتال بومی این پروژه که با نام اختصاری GLMR نشان داده می‌شود، در حال حاضر در رتبه 148 بازار جهانی ارزهای دیجیتال قرار گرفته است و قیمتی در حدود 0.35 دلار دارد. 

بالاترین قیمتی که توکن مون بیم (GLMR) در یک سال اخیر تجربه کرده، برابر با 2.9 دلار بوده است. در حال حاضر بیش از 1 میلیارد واحد از توکن مون بیم به بازار ارزهای دیجیتال عرضه شده است که بیش از 600 میلیون واحد از آن در گردش است.

  • ارز دیجیتال سیمبل (XYM)

پلتفرم ارز دیجیتال سیمبل (Symbol) که توکن اختصاصی آن با علامت اختصاری XYM نشان داده می‌شود، معتقد است که بلاک چین مناسب‌ترین فناوری برای قدرت بخشیدن به اقتصاد جدید است و از همه مهمتر، یک فناوری انسان محور است. 

ارز دیجیتال XYM رتبه 169 بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و در حال حاضر قیمتی در حدود 0.03 دلار دارد. حداکثر عرضه این توکن نزدیک به 9 میلیارد واحد خواهد بود که در حال حاضر در حدود 8 میلیارد واحد از آن به بازار عرضه شده و از این مقدار 5.5 میلیارد واحد در گردش هستند.

  • ارز دیجیتال لیکوئیتی (LQTY)

پلتفرم ارز دیجیتال لیکوئیتی در واقع یک پلتفرم وام دهی غیرمتمرکز است. ارز دیجیتال اختصاصی این پلتفرم، با نام اختصاری LQTY نشان داده می‌شود. قیمت توکن لیکوئیتی در حال در حاصر در حدود 1.7 دلار است. البته این ارز، در یک سال اخیر رقم 3.79 دلار را نیز تجربه کرده است. 

لیکوئیتی LQTY در حال حاضر در مرتبه 173 بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. حداکثر میزان عرضه ارز دیجیتال لیکوئیتی LQTY برابر با 100 هزار واحد است که تمام آن تاکنون عرضه شده و در حدود 90 هزار واحد از آن نیز در گردش است.

  • ارز دیجیتال آلکمی پی (ACH)

پروژه ارز دیجیتال آلکمی پی (Alchemy Pay) پلتفرمی با هدف یکپارچه سازی اقتصادهای فیات و دیجیتال است که موسسات جهانی و توسعه‌دهندگان را به یکدیگر متصل می‌کند. توکن بومی این پروژه با علامت اختصاری ACH نشان داده می‌شود و در حال حاضر در رتبه 161 بازار جهانی رمزارزها قرار گرفته است.

قیمت ارز دیجیتال آلکمی پی ACH در حال حاضر در حدود 0.02 دلار است. البته این ارز دیجیتال در یک سال اخیر قیمت 0.05 دلار را نیز تجربه کرده است. حداکثر میزان عرضه این توکن برابر با 10 میلیارد واحد است که تمام آن به بازار عرضه شده است که از این مقدار، بیش از 6 میلیارد واحد توکن ACH در گردش است.

خرید و فروش در آبان‌تتر

با رصد نیازمندی‌های بیش از 800هزار کاربر فعال در آبان‌تتر، هر هفته، 7 ارز جدید را به لیست ارزهای خود اضافه می‌کنیم. در این راستا، مخاطبان محترم می‌توانند با مراجعه به سایت صرافی آبان‌تتر، با تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت خود در کمتر از 30 دقیقه، به خرید و فروش بدون محدودیت دارایی‌های دیجیتال مدنظر خود بپردازند. لازم به ذکر است که تیم پشتیبانی آبان‌تتر نیز به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته، پاسخگوی سوالات و چالش‌های احتمالی همراهان عزیز خواهد بود.

دسته بندی شده در: