آبان‌تتر هر هفته، 7 ارز جدید لیست می‌کند؛ این هفته نیز ارزهای پرطرف‌دار بلاکتوپیا (BLOK)، استاتوس (SNT)، گولم (GLM)، دوج چین (DC)، موبایل کوین (MOB)، ویمیکس (WEMIX) و بیتگرت (BRISE) در آبان‌تتر لیست شده‌اند و کاربران محترم از این لحظه می‌توانند به معامله آنها بر بستر این صرافی بپردازند. در ادامه به معرفی مختصر هر یک از این ارزهای دیجیتال پرطرف‌دار خواهیم پرداخت.

  • ارز دیجیتال بلاکتوپیا (BLOK)

ارز دیجیتال بلاکتوپیا یکی از ارزهای مربوط به حوزه متاورس است که در حال حاضر در رتبه 431 بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. این توکن محبوب در حال حاضر قیمتی در حدود 0.002 دلار دارد و بالاترین قیمتی که در یک سال اخیر تجربه کرده، معادل 0.016 دلار بوده است. در حال حاضر بیش از 17 میلیارد واحد توکن BLOK در گردش است و عرضه نهایی آن در حدود 200 میلیارد واحد خواهد بود.

  • ارز دیجیتال استاتوس (SNT)

ارز دیجیتال استاتوس (SNT) رتبه 273 بازار جهانی را به خود اختصاص داده است و قیمت آن، در حدود 0.02 دلار است. استاتوس یک توکن مربوط به حوزه خدمات غیرمتمرکز است. بالاترین قیمتی که این ارز دیجیتال در یک سال اخیر تجربه کرده است معادل 0.06 دلار بوده است. نزدیک به چهار میلیارد واحد توکن SNT تاکنون عرضه شده است و از حداکثر میزان عرضه آن در حدود 6.8 میلیارد واحد خواهد بود.

  • ارز دیجیتال گولم (GLM)

ارز دیجیتال Golem که با علامت تجاری GLM نشان داده می‌شود، یک توکن در حوزه امور مالی غیرمتمرکز است که در حال حاضر رتبه 143 بازار جهانی ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و قیمت آن در حدود 0.25 دلار است. این ارز دیجیتال در یک سال اخیر قیمت 0.52 دلار را نیز تجربه کرده است. تعداد توکن‌های قابل عرضه GLM معادل یک میلیارد واحد است که تاکنون تمام آن به بازار عرضه شده است.

  • ارز دیجیتال دوج چین (DC)

دوج چین، میم کوین معروفی که با علامت تجاری DC در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود، در حال حاضر رتبه 565 این بازار را به خود اختصاص داده است و قیمت آن در حدود 0.001 دلار است. بالاترین قیمتی که ارز دیجیتال دوج چین DC در یک سال اخیر تجربه کرده، معادل 00.004 دلار بوده است. عرضه نهایی توکن‌های این ارز دیجیتال محدود و معادل 200 میلیارد واحد خواهد بود که در حال حاضر بیش از 17 میلیارد واحد از آن عرضه شده است.

  • ارز دیجیتال موبایل کوین (MOB)

این ارز دیجیتال در  مرتبه 140 بازار جهانی ارزهای دیجیتال قرار گرفته است و مربوط به حوزه پرداخت است، در حال حاضر قیمتی در حدود 1.36 دلار دارد. به نقل از وبسایت معتبر کوین مارکت کپ می‌دانیم که این ارز دیجیتال از حجم بازار بالایی برخوردار است و طرف‌داران بسیاری دارد. در حال حاضر 250 میلیون واحد از ارز دیجیتال موبایل کوین (MOB) به بازار عرضه شده است و حداکثر میزان عرضه آن بدون محدودیت خواهد بود.

  • ارز دیجیتال ویمیکس (WEMIX)

ارز دیجیتال پرطرف‌دار ویمیکس (WEMIX)، یکی از ارزهای مربوط به حوزه NFT و متاورس، در حال حاضر در رتبه 219 بازار ارزهای جهانی قرار گرفته است و قیمتی در حدود 1.15 دلار دارد. البته این ارز دیجیتال در یک سال اخیر قیمت 4.7 دلار را نیز به خود دیده است. با این وجود، WEMIX از حجم معاملات بالایی برخوردار است و در حال حاضر بیش از 960 میلیون واحد از آن به بازار عرضه شده است که از این مقدار، در حدود 250 میلیون واحد از آن در گردش است.

  •  ارز دیجیتال بیتگرت (BRISE)

ارز دیجیتال بیتگرت که جایگاه 175 بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است، توکنی در حوزه دیفای است که در حال حاضر قیمتی معادل 0.0000004 دلار دارد. بالاترین قیمتی که این ارز در یک سال اخیر تجربه کرده معادل 0.0000014 دلار بوده است. در حال حاضر نزدیک به 400 میلیارد واحد توکن BRISE به بازار عرضه شده و در گردش است.

خرید و فروش در آبان‌تتر

همواره یکی از اهداف اصلی آبان‌تتر، رفع نیاز کاربران ایرانی بوده است؛ از این رو، تیم این صرافی دائما در تلاش است ارزهای دیجیتال موردنیاز و علاقه کاربران را به لیست خود اضافه کند. 

برای خرید و فروش این 7 ارز دیجیتال جدید و 320 ارز دیجیتال متنوع دیگر، کاربران محترم می‌توانند با مراجعه به سایت صرافی آبان‌تتر و تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت خود در کمتر از 30 دقیقه به معامله سریع و ایمن ارزهای دیجیتال مورد نظر خود بپردازند.

دسته بندی شده در: