کمپین جدید آبان‌تتر از تاریخ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ به مدت یک ماه برگزار خواهد شد. کاربران در کمپین “روایتی پرسود از هفت‌خوان رستم” می‌توانند با استفاده از کد معرف اختصاصی، دوستان خود را به آبان‌تتر دعوت کرده و برنده جوایزی مانند مک بوک پرو، مانیتور، ست محصولات اپل، سفر به مالدیو و  پژو ۲۰۶ از آبان‌تتر شوند.

با دعوت تعداد بیشتری از دوستان در هر یک از مراحل که ذیل هفت خوانِ رستم تعریف شده‌اند، کاربران شانس دستیابی به جوایز ارزنده‌تری را خواهند داشت.

  • خوان اول؛ تتر

در این مرحله کاربران می‌توانند با دعوت ۵ نفر از دوستان خود به آبان‌تتر با استفاده از کد معرف اختصاصی خود، ۷ تتر جایزه بگیرند.

  • خوان دوم؛ گلکسی پادز

در این مرحله، کاربران می‌توانند با دعوت ۵۰ نفر از دوستان خود به آبان‌تتر، برنده یک گلکسی پادز سامسونگ شوند.

  • خوان سوم؛ مانیتور

در این مرحله، لازم است کاربران، ۲۰۰ نفر از دوستان خود را به آبان‌تتر دعوت کنند. جایزه این مرحله، یک مانیتور خواهد بود.

  • خوان چهارم؛ آیپد پرو

در این مرحله، کاربران می‌توانند با دعوت ۵۰۰ نفر از دوستان خود به آبان‌تتر، برنده یک آیپد پرو شوند.

  • خوان پنجم؛ مک بوک‌ پرو

کاربران می‌توانند با دعوت ۱۰۰۰ نفر از دوستان خود به جمع کاربران آبان‌تتر، یک دستگاه مک بوک پرو هدیه بگیرند.

  • خوان ششم؛ ست اپل

در این مرحله، لازم است کاربران ۳۰۰۰ نفر از دوستان خود را به آبان‌تتر دعوت کنند. جایزه این مرحله، یک ست کامل از محصولات اپل، از جمله مک بوک پرو، آیفون ۱۳، آیپد پرو، ایرپاد و آی واچ خواهد بود.

  • خوان هفتم؛ پژو ۲۰۶

در خوان هفتم که مرحله آخر از کمپین هفت خان رستم خواهد بود، کاربران می‌توانند با دعوت از ۶۰۰۰ نفر از دوستان خود به همراهان آبان‌تتر، یک دستگاه پژو ۲۰۶ هدیه بگیرند.

سفر به مالدیو

کمپین هفت خوان به گونه‌ای تعریف شده است که در هر مرحله، با دعوت تعداد بیشتری از دوستان خود و گذر از هر یک از خوان‌های “هفت خوان رستم”، بدون قرعه کشی، برنده جوایزی خواهید شد.

اما حتی اگر تنها ۱ نفر از دوستان خود را با استفاده از کد معرف اختصاصی خود به آبان‌تتر دعوت کنید نیز، شانس شرکت در قرعه‌کشی سفر به مالدیو را خواهید داشت.

شرکت در کمپین هفت خوان رستم

این کمپین به مدت ۱ ماه در جریان خواهد بود. کاربران می‌توانند با تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت خود در سایت صرافی آبان‌تتر، کد معرف اختصاصی خود را دریافت کرده و با استفاده از آن کد، دوستان خود را به آبان‌تتر دعوت کنند.

با دعوت تعداد مشخصی از دوستان خود در هر مرحله از ۷ خوان رستم، کاربران می‌توانند بدون قرعه‌کشی برنده جوایز منحصر به فرد آن مرحله شوند.

دسته بندی شده در: