به گزارش روابط عمومی آبان‌تتر، صرافی ارز دیجیتال آبان‌تتر فعالیت خود را از سال 97 آغاز کرده است و یکی از اهداف آن، فراهم کردن امکان معامله سریع و ایمن ارزهای دیجیتال متنوع برای کاربران این صرافی بوده است. در این راستا، تیم آبان‌تتر در حال حاضر بیش از 300 ارز دیجیتال محبوب را در لیست خود عرضه کرده است.

در ادامه، به معرفی 5 تا از جدیدترین ارزهایی که به صرافی آبان‌تتر اضافه شده است خواهیم پرداخت؛

  • ارز دیجیتال اپتیمیسم (OP)

توکن OP در واقع، توکن حاکمیتی شبکه Optimism است. این شبکه، یک بلاک چین لایه دوم است که بر روی شبکه اصلی اتریوم اجرایی میشود. زنجیره Optimism به عنوان راه حلی برای مشکل مقیاس‌پذیری اتریوم عرضه شده است.

توکن OP در جایگاه 107 بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است و قیمت آن در حال حاضر در حدود یک دلار است. بالاترین سطح قیمتی که این ارز تاکنون تجربه کرده است مربوط به تاریخ 31 می 2022 و معادل 4.57 دلار بوده است. پایین ترین قیمتی نیز که این ارز تاکنون به خود دیده است، معادل 0.4 دلار بوده است. بیشتر از 200 میلیون واحد از این ارز دیجیتال در حال حاضر در گردش است و تیم توسعه دهنده آن نیز، محدودیتی برای عرضه کل آن در نظر نگرفته اند.

  • ارز دیجیتال کادنا (KDA)

شبکه بلاک چین ارز دیجیتال کادنا، با استفاده از فناوری‌های منحصر به فرد خود توانسته طیف گسترده‌ای از سرمایه‌گذاران و فعالان حوزه بلاک چین را به خود جلب کند. این شبکه، همزمان از الگوریتم اثبات کار استفاده می‌کند و به دنبال راهی برای حل مشکل مقیاس‌پذیری نیز هست.

توکن بومی این شبکه، KDA، در حال حاضر قیمتی در حدود 1 دلار دارد. بالاترین و پایین‌ترین قیمتی که این ارز دیجیتال تاکنون تجربه کرده است، عبارتند از 28.25 دلار و 0.12 دلار. علی‌رغم نوسانات بسیار، این ارز جایگاه 118 را در بازار ارزهای دیجیتال به خود اختصاص داده است و در صرافی‌های معتیر بسیاری، معامله می‌شود.

  • ارز دیجیتال پاور لجر (POWER)

پاور لجر پروژه‌ای است که تلاش می‌کند یک بازار بین‌المللی و غیرمتمرکز برای انرژی‌های تجدیدپذیر ایجاد کند. ترکیب بلاک چین با انرژی‌های تجدیدپذیر، پروژه پاور لجر و ارز دیجیتال اختصاصی آن، یعنی  POWER را در مسیر خوب و روشنی قرار داده است.

ارز دیجیتال POWER رتبه 274 بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است. میزان عرضه نهایی این ارز دیجیتال 1.000.000.000 واحد خواهد بود که در حال حاضر در حدود 999 میلیون واحد از آن در گردش است.

  • ارز دیجیتال اور اسکیل (EVER)

برای شناخت everscale لازم است با پروژه Telegram Open Network آشنا باشیم؛ شبکه‌ای برای پیام‌رسانی، ذخیره ارزش و اطلاعات و اجرای برنامه‌های غیرمتمرکز که سرعت آن به بیشتر از یک میلیون تراکنش در ثانیه می‌رسید. توسعه‌دهندگان شبکه آزاد تلگرام که به اختصار TON نامیده می‌شود، پس از آنکه این پروژه به دستور SEC متوقف شد، با استفاده از کدهای پایه TON پروژه جدیدی راه‌اندازی کردند. نام این پروژه در 21 نوامبر 2021 به Everscale تغییر یافت.

ارز دیجیتال Everscale که EVER نامیده می‌شود، رتبه 321 بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است. تاکنون بیش از 2 میلیارد واحد از این ارز دیجیتال عرضه شده است و اطلاعی در رابطه با حداکثر میزان عرضه آن در دست نیست. بالاترین قیمت این ارز دیجیتال، در تاریخ 26 اکتبر 2020 و معادل 1.70 دلار بوده است. قیمت این ارز در حال حاضر در حدود 0.03 دلار است.

  • ارز دیجیتال سانتوس (SANTOS)

سانتوس (SANTOS) توکن هواداری باشگاه سانتوس اف سی برزیل است. این ارز از رتبه 528 در بازار ارزهای دیجیتال برخوردار است. این توکن در 1 دسامبر 2021، بیشترین قیمت خود را که معادل 28.60 دلار بود را تجربه کرده است. پایین ترین حد قیمت این توکن نیز معادل 1.21 دلار بوده است. قیمت این توکن در حال حاضر در حدود 5 دلار است.

میزان کل عرضه این توکن معادل 30.000.000 واحد خواهد بود که در حال حاضر، در حدود 4.500.000 واحد از آن در گردش است. 

در حال حاضر، کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت صرافی آبان‌تتر، پس از تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت در کمتر از 30 دقیقه، به خرید و فروش این ارزهای دیجیتال محبوب که به تازگی به لیست این صرافی اضافه شده‌اند بپردازند.

به علاوه، تیم پشتیبانی 24 ساعته وب سایت همراه شما خواهد بود تا هرگونه مشکل احتمالی را در کمترین زمان ممکن برطرف سازد.

دسته بندی شده در: